Môj profil

Registrácia

Zaregistrujte sa a vytvorte si svoj používateľský profil na webe Slovenskej asociácie logopédov! Stačí vyplniť jednoduchý formulár!

Registrácia je otvorená a zadarmo pre každého. Ako registrovaný používateľ sa budete môcť jednoducho prihlasovať na kurzy a akcie, ktoré Slovenská asociácia logopédov organizuje, zjednoduší sa vám proces objednávania publikácií a budete mať prehľad o všetkých doterajších objednávkach, a takisto budete mať prístup k informáciám určeným iba registrovaným používateľom.

Ak ste už mali vytvorené konto na pôvodnej stránke Slovenskej asociácie logopédov (pred 12.10.2022), nie je potrebné vytvárať nové konto - do svojho profilu sa prihlásite použitím pôvodného e-mailu a hesla.
  • Nečlenovia SAL sa môžu prihlasovať iba na akcie otvorené aj pre nečlenov, resp. objednávať publikácie.
  • Členom SAL sa môže stať len človek s ukončeným vysokoškolským vzdelaním v obore Logopédia, po vyplnení prihlášky a zaplatení členského poplatku. Po pripísaní sumy na náš účet sa stávate našim členom.
profesia
*

Prihlasovacie údaje

e-mail
*
E-mail slúži zároveň ako prihlasovanie meno. Na uvedenú e-mailovú adresu vám zašleme potvrdzujúci link pre dokončenie registrácie. E-mail zároveň slúži pre prípadné obnovenie zabudnutého hesla v budúcnosti.
heslo
*
slabé
silné
potvrdiť heslo
*
Odporúčame zvoliť si silné a bezpečné heslo - jeho dĺžka by mala byť aspoň 8 znakov a malo by pozostávať z náhodnej kombinácie malých písmen, veľkých písmen, číslic a špeciálnych znakov.
profilový obrázok
Nahrávanie súboru (0 %) ...
Nahrávať je možné obrázky vo formáte JPG, PNG alebo GIF.

Osobné údaje

titul
meno
*
priezvisko
*
rodné priezvisko
titul za menom
dátum narodenia

Kontaktné údaje

ulica
*
číslo domu
*
mesto
*
PSČ
*
krajina
*
telefón
*

SKIZP

Fakturačné údaje

Pracovisko

názov
ulica
číslo
mesto
PSČ
krajina
telefón
e-mail

Štúdium

miesto
*
špecializácia
*
dátum skúšky
*

Profesijná orientácia

poznámky
Nie je zaškrtnuté kontrolné políčko
Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.